!! Vážení zákazníci, KYTIČKY PRO PANÍ UČITELKY OBJEDNÁVEJTE PROSÍM DO NEDĚLE 13.6.!! (Tyto budou doručeny 15.-16.6.) Od úterý 15. do neděle 27.6. jsme na dovolené. Všechny objednávky přijaté v tomto období budeme odesílat až 28.6. (doručení 29. - 30.6.) Děkujeme za pochopení. !!

Co je uvnitř?

Všechny květiny obsahují bonbony, které mají uvnitř buď mandle, lískové oříšky, pistácie, lékořici a nejčastěji čokoládu. Tyto náplně jsou na povrchu obalené bílou cukrovou polevou s kapkou vanilky. Neobsahují tudíž žádná barviva ani jiné chemikálie (barevnost je dána obalem - barevnými celofány nebo tylem).

V bonbonech nenajdete žádné živočišné tuky, pouze kvalitní belgickou čokoládukakaové máslo z tuku z kakaa, cukr, vanilku a zmíněné oříšky či mandle. Nehledejte tam ani škrob, lepek nebo sladový dextrin. Díky tomu si na květinách mohou pochutnat i vegani a lidé s bezlepkovou dietou

Uvnitř květin najdete zabalené tyto varianty bonbonů:

 DSC03732_druhy_2

 

Jednotlivé bonbony jsou pak obalené barevným celofánem nebo látkou (tylem) a svázané do kytičky pomocí drátků a zelené květinářské pásky. Vše je doplněno okrasnými lístečky ze zeleného krepového papíru nebo z látky a drátku.

Takto to pak vypadá v praxi: 

DSC03676_10x15

 

Můžete si prohlédnout i video: 

 

Více informací najdete zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.