NA NOVINKY, KTERÉ PRÁVĚ DORAZILY Z ITÁLIE SE MŮŽETE TĚŠIT V NEJBLIŽŠÍCH DNECH. BUDEME JE PŘIDÁVAT POSTUPNĚ NA NAŠE STRÁNKY. PŘEJEME VÁM KRÁSNOU PRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLI.

Velkoobchodní spolupráce

Chtěli byste ve Vašem obchodě také prodávat květiny z mandlí a čokolády značky Pelino Confetti? Žádný problém! Neváhejte se na nás obrátit pro více informací o velkoobchodní spolupráci. 

Jsme výhradní dovozci květin z mandlí a čokolády a ostatních produktů značky Pelino Confetti pro ČR a Slovensko. Domluvte si s námi schůzku (viz kontakt níže) a my Vám velice rádi přivezeme kytičky ukázat i osobně.

italské květinářství košíky_2a DSC_6954a IMG_20190220_184607_989a4

Nemáme žádné limity pro minimální objednávky, tudíž si můžete květiny objednat pro začátek jen na zkoušku a uvidíte, jak Vám to půjde. Z našich zkušeností jsou reakce lidí z 99% velice pozitivní - viz recenze našich zákazníků

Velkoobchodní ceny Vám ukážeme po registraci na našich stránkách (je nutné vyplnit IČO) a následné autorizaci kontaktu (přijde Vám potvrzení e-mailem). Rádi Vás v případě spolupráce také zařadíme na seznam partnerských prodejen.

 

Kontakt pro více informací:

Lenka Béňová
Tel. +420 736 631 600
jana@cokoladovekvetiny.cz